Rejestr zmian

Szczegóły zmiany:
Strona: Wybory samorządowe 2018
Operacja: Moduł - edycja pozycji
Autor: bipraciaz
Data: 23-10-2018 19:06
IP: 93.174.26.102
Opis:
Poprzednia zawartość
Wyniki wyborów do Rady Gminy Raciąż

Wyniki wyborów do Rady Gminy Raciąż

 

Okręg wyborczy nr 1

 

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

JAWORSKI Jarosław Sławomir

138

51.11

KRZYŻAŃSKI Tadeusz

56

20.74

SZCZECHOWICZ Radosław

56

20.74

CYWIŃSKI Grzegorz Józef

20

7.41

 

Okręg wyborczy nr 2

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

MARCINKOWSKI Janusz Tadeusz

69

36.13

ART Wiesław

55

28.80

ZJADEWICZ Teresa Celina

67

35.08

 

Okręg wyborczy nr 3

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

WÓJTOWICZ Andrzej

167

72.61

MORAWSKI Marek

46

20.00

PYDYNOWSKI Bogumił

17

7.39

 

Okręg wyborczy nr 4

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

KONCZEWSKA Monika Aneta

35

16.43

KONCZEWSKI Stanisław

21

9.86

PIENIAK Mateusz Piotr

73

34.27

ZIELIŃSKI Adam Albert

14

6.57

KLENIEWSKI Robert

70

32.86

 

Okręg wyborczy nr 5

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

GADOMSKI Jacek

31

11.31

NOWOCIŃSKA Magda

9

3.28

GRALEWICZ Zbigniew

79

28.83

JAROSZ Michał

7

2.55

ZIÓŁKOWSKA Małgorzata

148

54.01

 

 

Okręg wyborczy nr 6

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

HERMAN Beata Zofia

125

42.81

WAŚLICKA Hanna

94

32.19

ANTOSZEWSKA Urszula

73

25.00

 

Okręg wyborczy nr 7

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

SZCZEPAŃSKA Grażyna

132

89.19

NOWAKOWSKA Elżbieta

16

10.81

 

Okręg wyborczy nr 8

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

PTASIK Eugeniusz Jakub

69

27.27

GAWROŃSKA Anna

20

7.91

KOWALSKI Eugeniusz

43

17.00

KOKOSIŃSKI Bogdan Andrzej

121

47.83

 

Okręg wyborczy nr 9

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

SZCZYPA Jacek

66

37.50

JĘDRZEJEWSKI Robert Witold

84

47.73

URBAŃSKA Karolina

26

14.77

 

Okręg wyborczy nr 10

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

BRDAK Krzysztof

45

21.74

ŚWIERCZEWSKI Łukasz

64

30.92

KALKOWSKI Gabriel Szczepan

70

33.82

GODLEWSKA-CZUBKOWSKA Ewa

28

13.53

 

Okręg wyborczy nr 11

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

ŁADA Agnieszka

29

13.55

LIBERADZKI Jarosław

43

20.09

KARPIŃSKI Stanisław

85

39.72

KRZEMIŃSKA Anna

30

14.02

KĘDZIERSKI Janusz

27

12.62

 

Okręg wyborczy nr 12

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

CICHOCKI Mariusz

81

36.99

MUCHYŃSKA Teresa

138

63.01

 

Okręg wyborczy nr 13

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

KONIECKIEWICZ Krzysztof

53

19.56

PAWLAK Grzegorz

6

2.21

KOMOROWSKA Grażyna

57

21.03

KRUSZEWSKI Jakub Michał

23

8.49

ROGOWSKA Grażyna

132

48.71

 

Okręg wyborczy nr 14

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

GROBLEWSKI Tomasz

27

9.85

FONDERSKA Agnieszka

9

3.28

RYCHLIŃSKI Piotr

57

20.80

GOŁĘBIEWSKI Bogdan Mirosław

44

16.06

STANISZEWSKA Jolanta

26

9.49

SIKORSKI Krzysztof

111

40.51

 

Okręg wyborczy nr 15

Nazwisko i Imię

Liczba głosów

% głosów

KRAJEWSKI Wojciech

72

34.29

PAWLAK Dominik

13

6.19

KĘDZIERSKA Magdalena

49

23.33

KORDALSKI Andrzej

66

31.43

RYCHLIŃSKI Grzegorz Józef

10

4.76

 

Autor edycji: Bip Admin
Data edycji: 03-09-2014 13:04:15