Przejdź do stopki

Informacja

Treść

 

I N F O R M A C J A
 
o składzie osobowym
Obwodowych Komisji Wyborczych
w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego  w Rzeczypospolitej Polskiej,
zarządzonych na dzień 25 maja 2014r.
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Starym Gralewie
 
           1. Biegaj Lilla Teresa - przewodniczący
           2. Zjadewicz Teresa Celina - zastępca przewodniczącego
           3. Bucholc Ewa Anna - członek               
           4. Grabowski Józef - członek
           5. Graczyk Tadeusz - członek
           6. Korytowska Wioletta - członek
           7. Wierzbicka Anna Ewa - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Uniecku
 
          1.   Ossowska Anna - przewodniczący
          2.   Gralewicz Zbigniew - zastępca przewodniczącego
          3.   Jankowska Danuta - członek
          4.   Kopacz Michalina - członek
          5.   Obidowska Milena - członek
          6.   Okońska Eliza Zofia - członek
          7.   Włodarska iwona Anna - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Koziebrodach:
 
         1. Środkowska Małgorzata Ewa - przewodniczący  
         2. Langiewicz Iwona Agnieszka - zastępca przewodniczącego
         3. Bońkowski Mirosław - członek
         4. Dobies Teresa - członek
         5. Komorowska Małgorzata - członek
         6. Kuźniewska Elżbieta - członek               
         7. Wróblewska Ewa Aldona - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Raciążu:
         
         1. Kwiatkowska Barbara - przewodniczący
         2. Długoszewska Elżbieta - zastępca przewodniczącego
         3. Bielska Marta - członek
         4. Komorowska Grażyna - członek
         5. Łukasiak Justyna Karolina - członek
         6. Nowakowska Bogumiła Zofia - członek
         7. Rybacka Alicja Bogusława - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Krajkowie:
 
        1.   Maćkiewicz Jerzy - przewodniczący
        2.   Kordalski Andrzej - zastępca przewodniczącego
        3.   Ciarczyński Konrad - członek
        4.   Grzelak Elżbieta Małgorzata - członek
        5.   Kacprzak Barbara - członek
        6.   Rogowska Grażyna - członek
        7.   Rychliński Piotr - członek                        
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Kraszewie-Czubakach
 
       1. Jaworska Beata Marzena - przewodniczący
       2. Leśniewska Izabela - zastępca przewodniczącego
       3. Gadomski Jacek - członek
       4. Kacprzak Marta Magdalena - członek
       5. Kędzierski Janusz - członek
       6. Pokorska Agnieszka Małgorzata - członek

 

320592