Informacja o składzie osobowym Obwodowych Komisji Wyborczych

I N F O R M A C J A

O SKŁADZIE OSOBOWYM

OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

w wyborach zarządzonych na 16 listopada 2014 r.

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 1 W STARYM GRALEWIE  

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

Sobiecka Gabriela

Przewodniczący Komisji

2.

Machcińska Jolanta

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Kołobuz Janusz

Członek

4.

Gutowska Beata Natalia

Członek

5.

Korytowska Wioletta

Członek

6.

Grabowski Józef       

Członek

7.

Ozdarska - Chalińska Anna

Członek

8.

Cichaczewska Marta

Członek

9.

Piotrowska Justyna

Członek

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 2 W UNIECKU

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

Rumianowska Barbara

Przewodniczący Komisji

2.

Tabarkiewicz Edyta

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Gadomska Anna

Członek

4.

Waślicki Dariusz

Członek

5.

Kopacz Michalina

Członek

6.

Michalska Magdalena           

Członek

7.

Kuźniewska Marzena

Członek

8.

Okońska Eliza  Zofia

Członek

9.

Maćkiewicz Elżbieta

Członek

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 3 W KOZIEBRODACH 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA 

1.

Klan Małgorzata

Przewodniczący Komisji

2.

 Stańczak Anna

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Komorowska Małgorzata

Członek

4.

Długoszewska Elżbieta

Członek

5.

Jabłonowska Zenomia

Członek

6.

Kamińska Barbara

Członek

7.

Kowalska Małgorzata

Członek

8.

Bońkowski Krzysztof

Członek

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 4 W RACIĄŻU

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

Komorowska Grażyna 

Przewodniczący Komisji

2.

Barbara Kwiatkowska

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Nowakowska Aldona

Członek

4.

Leśniewska Izabela

Członek

5.

Kolczyński Daniel

Członek

6.

Strzelecka Anna

Członek

7.

Kucharski Lucjan

Członek

8.

Łada Dominika 

Członek

9.

Marciniak Marcin Krzysztof

Członek

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 5 W KRAJKOWIE

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

Kacprzak Barbara

Przewodniczący Komisji

2.

Osowska Gabriela

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Marciniak Iza Karolina

Członek

4.

Leśniewska Beata

Członek

5.

Karwowska Małgorzata

Członek

6.

Szymborska Beata Barbara

Członek

7.

Kowalczyk Hanna

Członek

8.

Traczyk Paulina

Członek

9.

Jarosz Grzegorz

Członek

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

NR 6 W KRASZEWIE – CZUBAKACH

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

 Marciniak Milena Anna

Przewodniczący Komisji

2.

Sawicka Elżbieta Marianna

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Felczak Brygida

Członek

4.

Piotrowski Arkadiusz

Członek

5.

Piontek Krystyna

Członek

6.

Niewiadomska Alicja Maria

Członek

7.

Rychlińska Ewa

Członek

 

Autor: Łukasz Grodkiewicz
Data utworzenia: 06-11-2014 8:30:06