Skład Obwodowych Komisji Wyborczych

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 1 W STARYM GRALEWIE

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

GABRIELA SOBIECKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

TERESA CELINA ZJADEWICZ

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

JOANNA KATARZYNA RADECKA

CZŁONEK

4.

EMILIA DOBRZYŃSKA

CZŁONEK

5.

DARIUSZ KOWALSKI

CZŁONEK

6.

WIOLETTA KORYTOWSKA

CZŁONEK

7.

ELŻBIETA MARIANNA SAWICKA

CZŁONEK

8.

JÓZEF GRABOWSKI

CZŁONEK

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 2 W UNIECKU

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

BARBARA RUMIANOWSKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

IWONA AGNIESZKA LANGIEWICZ

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

ELIZA OKOŃSKA

CZŁONEK

4.

MICHALINA KOPACZ

CZŁONEK

5.

ANNA OSSOWSKA

CZŁONEK

6.

MATEUSZ GRALEWICZ

CZŁONEK

7.

MAGDALENA MICHALSKA

CZŁONEK


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 3 W KOZIEBRODACH 

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

 ELŻBIETA KUŹNIEWSKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

MAŁGORZATA WIĘCKOWSKA

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

 EWELINA KORDALSKA

CZŁONEK

4.

MONIKA WIŚNIEWSKA

CZŁONEK

5.

SADOWSKA BEATA

CZŁONEK

6.

EWELINA JUSTYNA GAJEWSKA

CZŁONEK

7.

BEATA BŁASZCZAK

CZŁONEK


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 4 W RACIĄŻU

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

BARBARA KWIATKOWSKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

GRAŻYNA KOMOROWSKA

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

ANDRZEJ KORDALSKI

CZŁONEK

4.

IWONA ANNA WŁODARSKA

CZŁONEK

5.

IZABELA GODLEWSKA

CZŁONEK

6.

ADAM KONIECKIEWICZ

CZŁONEK

7.

ELŻBIETA DŁUGOSZEWSKA

CZŁONEK


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 5 W KRAJKOWIE

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

 GABRIELA OSOWSKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

JERZY MAĆKIEWICZ

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

AGNIESZKA KORDALSKA

CZŁONEK

4.

ELŻBIETA MAŁGORZATA GRZELAK

CZŁONEK

5.

AGNIESZKA GODLEWSKA

CZŁONEK

6.

BARBARA KACPRZAK

CZŁONEK

7.

PIOTR RYCHLIŃSKI

CZŁONEK


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA

NR 6 W KRASZEWIE – CZUBAKACH

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

1.

GRAŻYNA ROGOWSKA

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

IZABELA LEŚNIEWSKA

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

BEATA MARZENA JAWORSKA

CZŁONEK

4.

KRYSTYNA PIONTEK

CZŁONEK

5.

MONIKA STĘPIŃSKA

CZŁONEK

6.

EWA IZABELA MAZUREK

CZŁONEK

 

Autor: Łukasz Grodkiewicz
Data utworzenia: 28-04-2015 7:49:12