Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa w Starym Gralewie, Stare Gralewo 13, 09-166 Stare Gralewo:

1.

Jolanta Machcińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Kiełbowo - Przewodniczący

2.

Elżbieta Długoszewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Folwark - Raciąż - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Bieńkowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Raciąż - Członek

4.

Katarzyna Cichowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Kaczorowy - Członek

5.

Justyna Karolina Łukasiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Cieciersk - Członek

6.

Jerzy Pająk, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krajkowo - Członek

7.

Klaudia Monika Pydynowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Niedarzyn - Członek

8.

Aleksandra Sękowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Drozdowo - Członek

9.

Dominika Widecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Raciąż - Członek

10.

Ireneusz Andrzej Wierzbicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Stare Gralewo - Członek

11.

Martyna Zielińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kiełbowo - Członek

 

 

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Uniecku, Unieck 80, 09-140 Raciąż:

1.

Barbara Rumianowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Raciąż - Przewodniczący

2.

Beata Zofia Herman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szczepkowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Cichocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Raciąż - Członek

4.

Agata Figat, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Kodłutowo - Członek

5.

Mateusz Gralewicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Unieck - Członek

6.

Zbigniew Gralewicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Unieck - Członek

7.

Gabriela Małkiewicz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Pólka - Raciąż - Członek

8.

Eliza Zofia Okońska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Szczepkowo - Członek

9.

Aneta Widecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Raciąż - Członek

 

 

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Koziebrodach, Koziebrody 5, 09-140 Raciąż:

1.

Beata Błaszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Kraszewo-Rory - Przewodniczący

2.

Małgorzata Ciarkowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Kiniki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Ewelina Błaszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Kraszewo-Rory - Członek

4.

Katarzyna Lewandowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Koziebrody - Członek

5.

Iwona Łojewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Charzyny - Członek

6.

Anna Beata Petrykowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Stary Niedróż - Członek

7.

Ilona Katarzyna Przybyszewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Unieck - Członek

8.

Monika Wasiak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Raciąż - Członek

9.

Małgorzata Więckowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Raciąż - Członek

 

 

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkół w Raciążu, ul. Kilińskiego 64, 09-140 Raciąż:

1.

Gabriela Osowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Krajkowo - Przewodniczący

2.

Justyna Giżyńska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Pęsy - Zastępca Przewodniczącego

3.

Magdalena Baranowska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Raciąż - Członek

4.

Krzysztof Dądalski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Raciąż - Członek

5.

Ewa Anna Decker, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Raciąż - Członek

6.

Grażyna Giżyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Pęsy - Członek

7.

Małgorzata Klan, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Sierakowo - Członek

8.

Grażyna Komorowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Kiniki - Członek

9.

Krzysztof Przybyszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Kiniki - Członek

10.

Małgorzata Raciniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Stare Gralewo - Członek

11.

Łukasz Świerczewski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Pólka - Raciąż - Członek

 

 

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa w Krajkowie, Krajkowo 8, 09-140 Raciąż:

1.

Gabriela Sobiecka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Szapsk - Przewodniczący

2.

Elżbieta Małgorzata Grzelak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krajkowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Rafał Baranowski, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Raciąż - Członek

4.

Łukasz Jarczewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Złotopole - Członek

5.

Grzegorz Jarosz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Grzybowo - Członek

6.

Monika Agata Mazuchowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Kiniki - Członek

7.

Piotr Rychliński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krajkowo - Członek

8.

Wiesława Janina Sadowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Raciąż - Członek

9.

Iwona Anna Włodarska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Pólka - Raciąż - Członek

 

 

gm. Raciąż

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Centrum Medyczne Grupa Zdrowie, Kraszewo-Czubaki 23a, 09-140 Raciąż:

1.

Beata Marzena Jaworska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Stare Gralewo - Przewodniczący

2.

Krystyna Piontek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Kraszewo Podborne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Zbigniew Hadryś, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Baboszewo - Członek

4.

Aleksandra Szerszeniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Kodłutowo - Członek

5.

Bożena Szerszeniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kodłutowo - Członek

 

Autor: Marcin Buras
Data utworzenia: 27-09-2019 15:36:16